Ik heb een hele leuke actie voor jullie! Ik mag kaarten weggeven voor het super leuke Better Event tijdens het Pinksterweekend. En nog leuker: op de zondag ga ik daar lesgeven!
Vorig jaar was ik ook al aanwezig bij het Better Event, bedacht door Amber Albarda. Overal kon je leuke dingetjes kopen en proeven. Alles voor een gezonde levensstijl. Inmiddels hebben ze enorm uitgebreid en belooft het event nog groter te worden. Je kunt er terecht voor voor ecologische, eerlijke, biologische, pure, ambachtelijke en oorspronkelijke merken. Van voeding tot beautyproducten en van supplementen tot detoxprogramma’s; van alles het beste en het meest natuurlijk in zijn soort.
Beneden zijn de kraampjes en boven worden er verschillende workshops en presentaties gegeven waaronder yoga van mij! Ik ben hier best trots op! Het programma is nog even onder voorbehoud, maar zondag:
11.00 – 11.20 Volwassenyoga – Barbara Schriek
13.00 – 13.20 Kinderyoga – Barbara Schriek
15.00 – 15.20 Volwassenyoga – Barbara Schriek
Een aantal van de sprekers: levensmiddelen technoloog en Gezondheidscoach lr. Ralph Moorman, orthomoleculair therapeut & auteur Juglen Zwaan en voedingsdeskundige & auteur Amber Albarda. Enkele workshops zijn bijvoorbeeld Mindful eten door Rita Zeelenberg en Natuurlijke, gezonde mondverzorging door Yvonne Kort.
Het event is in het Amtrium in RAI Amsterdam. Zaterdag 14 mei 9.30 – 18.00 uur. Zondag 15 mei 9.30 – 18.00 uur. Kaarten kosten € 11 in de voorverkoop en € 16 aan de deur. Kinderen tot 4 jaar hebben gratis toegang. Ik mag 5×2 kaarten weggeven via mijn facebookpagina. Check snel hoe je meedoet!
Barbara (25)
Ik ben de oprichter van Be Happy & Healthy en leef volgens een positieve healthy lifestyle. Ik hoop de lezer achter te laten met een glimlach of een positieve kijk op de wereld. “Be the change you want to see in the world.”
_____________________________
Barbara (25)
Ik ben de oprichter van Be Happy & Healthy en leef volgens een positieve healthy lifestyle. Ik hoop de lezer achter te laten met een glimlach of een positieve kijk op de wereld. “Be the change you want to see in the world.”